Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Konferencja w MOK

Konferencja w MOK

Międzyrzecki Ośrodek Kultury gościł 7 listopada 2013 r. pracowników bibliotek z powiatu międzyrzeckiego. Konferencję prowadziła p. Agnieszka Czekała – kustosz do zadań biblioteki powiatowej.

Uczestnicy zapoznali się z działalnością bibliotek znajdujących się w gminach naszego powiatu jak również z działalnością bibliotek publicznych w Niemczech. Relację z wizyty studyjnej przedstawiła p. Anna Królewicz - Spętany z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wlkp. Niektóre rozwiązania z pracy bibliotek naszych sąsiadów bardzo podobają się bibliotekarzom i być może wykorzystają je w swojej pracy.

biblioteka 006

 

Przedstawiony został również program Rozwoju Bibliotek III runda, z którym zapoznał biorących udział w konferencji p. Wiesław Żurawski z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wlkp. Biblioteki publiczne mają bardzo bogatą ofertę i realizują szereg ciekawych przedsięwzięć. Biblioteki wiejskie, w których nie ma już szkół pełnią rolę „ośrodka kultury". Panie bibliotekarki z wielką pasją opowiadały o swojej działalności. Informacje szczegółowe z działalności bibliotek znajdują się w zakładce biblioteki w powiecie i są dostępne na www.biblioteka-miedzyrzecz.pl.

Halina Pilipczuk

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas