Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Reklama

  • raf

Nasz serwis jest najczęściej odwiedzanym portalem informacyjnym w Międzyrzeczu i północnej części województwa. Tysiące osób dziennie odwiedzają stronę eMiedzyrzecz.pl w poszukiwaniu informacji o naszym mieście. Potwierdzają to globalne rankingi stron. Co ważne jego popularność oraz liczba odwiedzin wzrasta z dnia na dzień, co sprawia że staje się idealnym miejscem reklamowym produktów oraz usług lokalnych.

Jeżeli chcesz trafić do Międzyrzeczan, nie znajdziesz lepszego miejsca na umieszczenie reklamy. Twoja Firma na emiedzyrzecz.pl to stosunkowo niedrogi sposób na dotarcie do starannie wyselekcjonowanego Klienta docelowego z Międzyrzecza oraz najbliższych okolic.
To także szansa na zainteresowanie swoimi produktami i usługami odwiedzających nasze miasto, którzy przed przyjazdem odwiedzają
nasz portal.

Emiedzyrzecz.pl to prężnie rozwijający się portal, wykupując reklamę, przyczyniasz się także do rozwoju portalu, który staje się wiodącym źródłem informacji oraz aktualności lokalnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na portalu eMiedzyrzecz.pl skontaktuj się z Rafałem: 

Numer telefonu - 506 258 743, adres email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas