Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Stal rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu

Stal rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu

Zawodnicy gorzowskiej Stali nie próżnują w okresie zimowym. W poniedziałek rozpoczął się cykl zajęć mających przygotować naszych żużlowców do kolejnego sezonu.

Zajęcia potrwają prawdopodobnie do końca marca - wszystko jest zależne od tego, kiedy pogoda pozwoli wyjechać żółto-niebieskim na tor. W przygotowaniach uczestniczą miejscowi zawodnicy - juniorzy i adepci szkółki, będą przyjeżdżać też Tomasz Gapiński i Piotr Świderski. - Wczoraj mieliśmy dzień testów, okazały się pomyślne dla zawodników, którzy posiadają licencję - zdradza nam trener Stali Piotr Paluch.

 

Tygodniowa rozpiska naszych zawodników wygląda ciekawie. W poniedziałki zajęcia z trenerem i Jerzym Buczakiem na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ekonomicznych. We wtorki drużyna zjawia się w sali gorzowskiego AWF-u na zajęciach akrobatyki - tutaj nacisk położony jest na koordynację, gimnastykę i stretching. - W środę mamy zajęcia na siłowni Pure, w czwartki odwiedzamy siedzibę Pretorianów, gdzie poznajemy tajniki sztuk walki. To również pomaga w jeździe na torze. W sobotę mamy zajęcia dydaktyczne i warsztatowe w terenie. Cały tydzień będzie więc bogaty, ale każdy z adeptów i młodszych zawodników na pewno znajdzie czas na szkołę - przekonuje trener Paluch.

 

Liderzy Stali jak co roku przygotowują się indywidualnie. - Oni mają rozpisany swój tok zajęć. Co roku są bardzo dobrze przygotowani, co widać zresztą po wynikach osiąganych na torze - mówi "Bolo".

 

W marcu drużyna ponownie wybiera się do Karpacza. - Tam będą wszyscy zawodnicy z pierwszego składu i juniorzy. Odbędziemy krótkie, intensywne zgrupowanie, by razem porozmawiać i nakreślić sobie cele na sezon. Takie spotkania służą integracji i lepszemu rozumieniu na torze - wyjaśnia Piotr Paluch

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas